سلامی مجدد به همه ی اعضای گل سایت

بعد از چندوقتی که شدیدا درگیر بچه های اکادمی مشاوره بودم،خدا رو شکر میکنم که فرصتی ایجاد شد که دوباره کنارتون باشم و بتونم به یکی از مهمترین سوالاتی که میدونم برای خیلیاتون پیش اومده پاسخ بدم،بحثمون راجب دلایل پایین بودن 

تراز ازمون هستش،همونطور که مشخصه زمان خیلی ریادی از استارت پروسه کنکور میگذره اما هنوز تعداد بسیار زیادی از عزیزان این سوال رو دائما از خودشون میپرسن که دلایل پایین بودن تراز ما چیه و چرا هرکاری میکنیم ترازمون کمه؟

ببینید دلایلی که میتونن جلوگیری کنن از افزایش تراز گستره ی زیادی رو شامل میشن،اما امروز میخوام در کنار شما دانش اموز خوبم مهمترین های اونها رو باهم بررسی کنیم تا به امید خدا مشکل رو ریشه یابی کنیم و دقیقا بدونیم که با چی طرفیم و دلیل اصلی که باعث شده تراز آزمون هرکدوم از شما اونی نباشه که همیشه میخواستین چی میتونه باشه؟

همونطور که قبلا هم گفتم،ریشه یابی و پیدا کردن مشکل نه تنها در مسئله ی 

دلایل پایین بودن تراز،بلکه در هر زمینه ای مهمترین بخش کار هستش که همیشه میبینیم نادیده گرفته میشه،مثل اینکه یه کسی مریض باشه و ندونه مریضیش چیه و بخواد بدون ازمایش دادن و فهمیدن دلیل بیماری خودش اقدام به مصرف دارو کنه،کاملا واضحه که همه ی ما قبول داریم یه کار احمقانه س،اما با همین وجود دیده میشن مشاور هایی که دانش اموز پیش اونها میره تا بتونه یه برنامه ی بهتر داشته باشه و بتونه دلیل اینکه ترازش رشد نمیکنه رو متوجه بشه و اون رو افزایش بده،با این وجود همون جلسه ی اول بعد از پرداخت هزینه با صحنه ی خیلی جالبی مواجه میشه!

اون فرد به ظاهر مشاور بدون هیچ شناختی شروع میکنه به برنامه دادن و اینکه دانش اموز باید چکاری بکنه!
امروز میخوام شما رو از دست همه ی این افراد نجات بدم و دقیقا بپردازم به ریشه یابی این مشکل و دلایل اصلی پایین بودن تراز،شما هم خیلی ساده هرکدومش رو که در خودت دیدی به راحتی حالا میتونی از اموزش های کامل و جامعی که داخل سایت و کانال خودمون در رابطه با هرکدوم از اونها برات قرار دادم،استفاده کنی و به راحتی اون مشکل رو حل کنی و بالاخره تو هم بتونی تراز بالا داشتن رو تجربه کنی و این لذت رو بچشی،تفاوتی نمیکنه کنکوری هستی یا سال پایه،شما دانش اموز خوبم رو دعوت میکنم به شنیدن این پادکست فوق العاده ای که برات راجب دلایل پایین بودن تراز ازمون اماده کردم.

تا پایان همراه من باش و این فایل رو به دقت گوش بده تا به تو این تضمین رو بدم که شگفت زده میشی وقتی ببینی که چه دلایل ساده ای تا الان نمیذاشتن ترازت بالا بره و از امروز به بعد دقیقا بدونی باید چه کاری رو انجام بدی و برنامه ی روزانه ت رو چطور بچینی که تا در ازمونت اوج بگیری و از همه ی دوستای زرنگت جلو بزنی و هر بار با خوشحالی کارنامه ی ازمون خودت رو با افتخار به خونوادت نشون بدی !در انتها باید بگم خوشحال میشم اگر نظر خودتون رو راجب این 

پادکست در زیر همین پست برای من کامنت کنید.

دوستدار شما آرین رضائی نیا

برای شنیدن این پادکست فوق العاده روی لینک زیر بزنید

دلایل پایین بودن تراز

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها